Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Luiz Ejlli

Habit Luizi, e merrë vajzën e vogël dhe niset në këtë vend pa Kiaren… (Video)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër për herë të parë, para pak javëve. Ata janë prindër të një...

Luizi publikoi foto me bebi Lunën, por vëmendje mori komenti i Kiares

Pak më parë Luizi publikoi një foto nga pushimet me bebi Lunën në krahë. Luizi e përshkroi këtë si ndjenjën...

Luizi publikon foto me vajzën e tij nga pushimet, emocionin me dedikimin e ëmbël

Luizi dhe Kiara, të cilët disa muaj më parë u bënë prindër të një vajze të quajtur Luna Mari,...

Çfarë raporti ka Luizi me familjarët e Kiarës? Kjo videon i tregon të gjitha!

Në një video të përkushtimit dhe harmonisë, Luizi dhe vëllai i Kiarës, duket se kanë krijuar një lidhje të...

Kiara do të bëhet xheloze? Luizi në bashkëpunim me këtë këngëtare superseksi!

Luiz Ejlli, fituesi i "Big Brother Albania 2", ka nisur një projekt të ri muzikor që po bën valë...

Luizi një baba shembull, shihni si e ushqen dhe kujdeset për vajzën e tij Lunën (Video)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër të një vajzë. Para më shumë se një muaj erdhi në jetë...

Publikohet foto më e ëmbël e Luizit dhe Kiares duke fjetur me vajzën në dhomën e gjumit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito para një muaji u bën prindër për herë të parë. Ata janë bërë prindër të...

Luizi dhe Kiara pranojnë dhuratë super të çmueshme nga fansi i tyre i zjarrtë

Një ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur për çiftin e njohur shqiptar, Luiz Ejlli dhe bashkëshorten e tij, Kiara. Një fans...

Luizi e zbulon se kush e pastroi shtëpinë e tyre të re, ndan edhe pamjet luksoze të shtëpisë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga ciftet më të komentuara në vendin tonë. Ata janë bërë prindër të...

Gjyshi i Kiares dhe Luizi duke i kënduar bebi Lunës, videoja më e ëmbël që keni parë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë, ku para një muaji lindi vajza e...

Kështu po i ‘përshëndet’ fansat vajza e Kiarës dhe Luizit

Mëngjesin e sotëm, fansat e Kiara Krasniqi dhe Luizit janë tërhequr nga një postim i veçantë në llogarinë e...

Luizi publikon për herë të parë foto me vajzën e tij Lunën

Luiz Ejlli sapo ka ndarë një Instastory të veçantë, duke prezantuar për herë të parë vajzën e tij të...