Web Analytics

Luizi gjentil edhe në plazh, shikoni si i shërben dhe i rri gati gruas së tij Kiarës

Luizi dhe Kiara janë nder çiftet me të dashura nga publiku shqiptar.

Çifti së fundi janë me pushime ne jug te Shqipërisë ku po i shijojnë edhe me të voglën e tyre Luna Mari.

Kur bëhet fjalë për Luizin kujtojmë se edhe gjatë qëndrimit ne ‘Big Brother VIP Albania’ gjithmonë është kujdesur për Kiarën.

Mesa duket edhe në jetën e përditshme nuk e ka harruar këtë veti këngëtari.

Ai shihet në plazh teksa i servon pijen bashkëshortes se tij Kiarës./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika