Web Analytics

Kiara ekspozon trupin nga bregdeti, vëmendje merrë komenti epik i Luizit

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po shijojne disa dite pushimi ne jug.

Bashke me te voglen e tyre Luna Mari nuk po mungojne as imazhet e embla nga atje.

Kiara ka publikuar nje foto ku shihet veshur ne te shkurtra duke ekspozuar format trupore.

Vemendje mori komenti i Luizit i cili krahas fotos shkruajti: Drita e diellit me brekushe./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika