Web Analytics

A ka lidhje me ish të dashurën e Kristit? Keisi Medini habit me veprimin e fundit (FOTO)

Ditën e sotme Keisi ka surprizuar ndjekësit, pasi ka bërë një ndryshim të papritur në ‘look-un’ e saj dhe ndjekësit mendojnë se ish-banorja këtë e ka bërë duke u inspiruar nga ish e dashura e Kristit.

Kjo për shkak se një gjë e tillë është përmendur edhe nga Keisi së fundmi, ku pas daljes nga shtëpia e “BBV2” është shprehur se Kristi i kishte kërkuar që t’i priste flokët në një model të shkurtër dhe pas daljes e kishte kuptuar se këtë model flokësh kishte edhe ish- e dashura e tij, Zaza, e cila edhe është përmendur shumë gjatë kësaj historie.

Keisi ka zbuluar titullin e këngës që pritet të publikohet së shpejti dhe do të jetë “Idiot”.

Të shumta kanë qenë aludimet se ndoshta kënga e re mund të jetë ndonjë dedikim për Kristin dhe historinë e tyre brenda “BBV2”.

Mos ndoshta me “Idiot” Keisi i drejtohet Kristit? Tashmë na mbetet vetëm të presim të dëgjojmë këngën e re.

Shiko foton:

Nga rubrika