Web Analytics
E enjte, 8 Qershor, 2023

A mund ta besoni se kështu dukej Elita Rudi kur ishte e re

Elita Rudi është një ndër moderatorët më të dashura shqiptare.

Bukuroshja e cila merr çdo here vëmendje me paraqitjen e saj, ka bere që te komentohet mjafte shume për pamjen e saj te jashtme e cila ruan një lloje origjinaliteti, shkruan InfoKosova.

Kohe me pare ishte vete Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi ne instastory duke treguar se si dukej kur ishte e re dhe ndryshimi është pothuajse fare i vogël.

Kujtojmë se Elita u martuar me reperin e njohur Gjikon dhe dasma e tyre madhështore dhe me shumë të ftuar bëri bujë të madhe në media.

Ata janë prindër te dy fëmijëve, Zeri dhe Bota./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu