Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

A u takua me nënën e Luizit? Kiara mbërrin në Shkodër, dalin pamjet (VIDEO)

Mungesa e nënës se Luizit në ceremoninë e kurorëzimit me Kiarën prej javësh tashmë mundon fansat, të cilët nuk ka ditë që nuk e pyesin këngëtarin në rjetet sociale për arsyen.

Në Post BBV, Luizi tregoi per here te pare arsyen.

Ai ëstë shprehur se në mëngjesin e parë të daljes nga BBV u nis për në Shkodër, pasi u shqetësua për gjëndjen e nënës.

“Nëna është pa terezi dhe do operohet.

Nuk ka mundur të vi.

Por kjo ishte arsyeja e vetme.

Prandaj jam nis në 6 për Shkodër sepse e pashë që ishte keq.

Kam shkuar në Shkodër në mëngjes”, tha Luizi.

Ndërkohë duket se Luizi e ka mbajtur premtimin që i ka bërë Kiarës.

Sot ai e ka dërguar Kiaren në qytetin e tij të lindjes siç i premtoi kur ishin në Big Brother.

Por a do të takohet nusja me të afërmit dhe konkretisht nënën e Luizit?/albeu.

Shiko videon:

@shqipet_bashke

Kiara ne Shkoder❤️‍🔥 Rrjetet sociale ndryshojne nga realiteti , ku ne realitet shumica e pelqejne nje vajze si Kiara😉 Kiara tregoi kulture , edukate dhe nje vajze teper te thjeshte ne BB qe nuk shau , ofendoi apo uli dike🤍 Kiara You Are a Queen ❤️‍🔥👑 #luizejlli #meluizin #kiaratito #kiaraejlli #bbvipalbania #albania #luizejlliofficialfans #luizejllilezetiishtepise♥️🥰🙏 #luizejlliofficialfans❤️‍🔥

♬ original sound – Shqipe

 

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu