Web Analytics

Adelina Hasani i jep fund dilemës, tregon se a është shtatzënë

Botuar nga: InfoKosova

Adelina Hasani, është një ndër prezantueset me të bukura shqiptare.

Ajo me paraqitjet e saj të ëmbla ka bërë për vete një audiencë të tërë.

Moderatorja se fundmi ka bërë publike se është fejuar me njeriun e saj të zemrës, me te cilin është në lidhje prej rreth një viti.

Kohëve fundit, Adelina ka shtuar peshë dhe kjo ka ngjallë dyshime se mos është shtatzënë moderatorja.

E, të gjitha këto dilemma i ka heq vetë ajo.

“Prej se jam trash pyetja kryesore që ma kanë bë është se a jam shtatzënë.

Dhe e keni kuptuar që sjam shtatzënë.

Veç kam shtuar peshë”, ka thënë ajo përmes një video.

Ajo tutje ka treguar se ka shkuar tek një qendër dobësimi për të marrë informatat.

“Peshë të cilën kam vendos me hup, por kam ardh të marrë informata sa kushton sepse nuk e dij as vetë”, ka thënë tutje ajo.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT