Web Analytics

Adelina publikon foto me motrat, janë veshur të gjitha njësoj

Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Edhe pse ka vite që nuk ka sjellur projekte të reja muzikore ajo mbetet e pëlqyer nga publiku.

Në rrjete sociale është mjaft aktive ku shpesh ndan foto nga përditshmëria.

Së fundmi publikoi një foto me motrat Emën dhe Zanfinen ku vëmendje morën me kombinimin në veshje./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika