Web Analytics

Afrona s’do t’ia di për fjalët e hallkut, po e bën ‘kokrrën’ e qejfit

Botuar nga: InfoKosova

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Së fundmi ajo ka treguar se e ka gjetur dashurinë e jetës së saj dhe këtë nuk heziton ta shpreh në çdo mënyrë.

E përmes postimit të fundit, Afrona ka treguar se është duke u relaksuar./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT