Web Analytics

Aida i ka bërë flokët kaҫurrela, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë ndryshim të bukur

Botuar nga: InfoKosova

Aida Doci eshte nje nga kengetaret shqiptare me zerin me te bukur.

Ajo arriti shpejt te behet e preferuara e publikut me kenget e saj te bukura.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se i ka bërë flokët kaҫurrela dhe po i rrinë shumë bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT