Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
26.4 C
Pristina

Arbana e “lëshon gojën” jep informacion padashje, ja kur do te filloj BBVA 3

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë do të mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ëthe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa vetëm njëri nga ta do të mund ta marrë cmimin e madh.

Por sonte teksa fliste me Klajdin dhe Xhensilen per te ju bere ftesen per te qene pjese e sezonit te ardhshem te BB, ajo padashje zbuloi se vetem disa muaj na ndajnë nga nisja e Big Brother VIP Albania 3. / InfoKosova/

Nga rubrika