Web Analytics

Arbenita e tepron kësaj here, ekspozon ‘zogun’ në fotografinë e publikuar

Botuar nga: InfoKosova

Arbenita Ismajli është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Arbenita Ismajli njihet për poza provokative të saj.

Ajo para pak minutave ka postuar një foto me fustan ngjyrë rozë, i bukur dhe tejet provokativ.

Por, çka ra në sy nga ndjekësit ishte figura që vendosi mbi pjesën intime.

Si duket, modelja ka rrezikuar me veshjen e këtij fustani, vlerësojeni dhe vet ju foton.

Shiko foton:

Të FUNDIT