Web Analytics

Ariana lajmërohet nga dhoma e gjumit, ‘harron’ të vesh riçipeta!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar një imazh nga dhoma e gjumit.

E veshur bukur dhe me stil, ajo që bie në sy në këtë fotografi është se Ariana nuk ka veshur fare riçipeta.

Kaq joshëse po duket ajo… /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika