Web Analytics

Ariana po kënaqet në Dubai, Ermali do të bëhet ‘xheloz’ kur ta sheh në këtë veshje!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo së fundmi është duke qëndruar në Dubai.

Nga atje Ariana ka publikuar disa fotografi goxha provokuese.

A do të bëhet xhelzo Eramli kur ta shoh me këtë veshje gruan e tij gjatë vizitës në Dubai? /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika