Web Analytics

Arta Elezaj tregon të pasmet gjatë pushimeve verore

Botuar nga: InfoKosova

Arta Elezaj është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka filluar pushimet e saj dhe po publikon foto të ndryshme pothuaje çdo ditë.

Para pak minutave Arta publikoi foto me bikini nga plazhi duke vënë në fokus të pasmet e saj.

Duke treguar linjat trupore në top formë bukuroshja morri shumë pëlqime e komente pozitive.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT