Web Analytics

InfoKosova

A xhelozon bashkëshortja? Flet Shpat Kasapi

Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në “Living Room” në Vizion Plus, ku ka treguar më shumë për jetën...

Çudi! E dashura e re e Bleros duket si kopja e ish-gruas së tij, Afrona Dikës (Foto)

Këngëtari i njohur Blero, është shumë i përfolur për jetën e tij personale, sidomos nga dalja prej BBVK. Së fundmi,...

Drama nuk ka mbaruar ende, Tayna ia kthen dissin Melindes

Që nga kënga e parë ku iu fut tregut muzikor shqiptar, Melinda Ademi nuk i ka kursyer kunjat në...

Mbresa shfaqet me foto si në përralla e veshur ne minifund, mahnit ndjekësit

Mbresa Hajrullahu, po i shijonë këto ditë verë. Së fundmi e veshur me një kostum “Pink”, shfaqet tejet unike. Ajo kostumin...

Grida Duma publikon foton e rrallë me motrën e vogël, shikoni sa ngjajnë

Kanë kaluar disa vite tashmë që kur ish deputetja dhe moderatorja e njohur Grida Duma, prezantoi motrën e saj...

Nëna e Jul Dedës feston ditëlindjen, ai publikon foton më të ëmbël krah saj

Aktori i njohur i humorit, Jul Deda i ka bërë një dedikim emocionues nënës së tij për përvjetorin e...
spot_imgspot_img

Publikohet foto e Bardhit nga fëmijëria, nuk do besoni si dukej

Bëhet fjalë per këngëtarin Bardhi, i cili është shumë aktiv në skenën e muzikës. Bardhi me repturën e tij ka...

Arbana publikon pamje nga pushimet luksoze në Spanjë

Arbana Osmani përveç punës që bën ajo nuk i lënë mbas dore as pushimet. Ditëve të fundit ajo ka udhëtuar...

Marigona publikon momente foto romantike në krahët e Robinit

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi vite me parë kurorëzuan dashurinë e tyre me një ceremoni mjaftë të veçantë. Çifti së...

Shkurte Fejza edhe në oborrin e shtëpisë në fshat duket si zonjë

Shkurte Fejza është emri i madh i muzikës folklorike e popullore. Një këngëtare e admirueshme, që për vite me radhë...

Blero me të dashur të re, ja kush është bukuroshja

Blero Muharremi i njohur si Blero, duket se rënë sërish në dashuri. Ai së fundmi është parë në krahët e...

Kim Kardashian zbulon se njëri nga djemtë e saj ka sëmundje të rrallë

Në një intervistë të re, 43-vjeçarja zbuloi se njëri nga djemtë e saj ka trashëguar prej saj sëmundjen e...