Web Analytics

InfoKosova

Prindërit i bëjnë dhuratën e shtrenjtë gruas së Mërgim Berishës

Futbollisti Mërgim Berisha dhe gruaja e tij Edona janë mjaft aktiv në rrjete sociale. Edona sjell momente të shumta nga...

Uau! Dhurata Dora do të performojë në mesin e 200 yjeve botërore në Rumani

Dhurata Dora eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare. Ajo performon të dielen në mesin e yjeve botërore, në...

Rrëfimi i trishtë i aktores së njohur Erjones, si u bë nënë në moshën 38-vjeçare pas disa aborteve

Në një program televiziv ishte e ftuar një ndër aktoret e dashura shqiptare, Erjona Kakeli. Erjona rrëfeu se lindja e...

Nuk përmbahet Arilena Ara publikon imazhe provokuese nga festa e ditëlindjes

Arilena Ara festoi ditelindjen e 26 para dy dite. Kengtetarja mori urime te shumta nga miqte, familjaret e fansat e...

Morena Tarakut i mbushet shtëpia me trëndafila

Morena është një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz. Kjo më shumë për jetën e saj private, ku disa...

Angelina Jolie zgjedh paqen, ja çfarë i kërkon ish bashkëshortit aktorit Brad Pitt?

Ylli i Hollywood-it Angelina Jolie, ka shprehur përmes avokatit të saj një kërkesë personale ndaj ish-bashkëshortit, Brad Pirtt, për...
spot_imgspot_img

Me një shqipe super të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Ylli botëror i muzikës me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, do të jetë në Kosovë për herë të parë, për...

Rita Ora ‘tranon’ fansat në koncert, vishet kaq provokuese

Rita Ora është një nga këngëtaret më të dashura me famë botëroe. Sigurisht ëstë shumë aktive me koncerte të ndryshme...

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në vendlindjen e saj në Kosovë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është duke mbushur bateritë në një proces rikuperimi, pasi ka pasur javë të lodhshme...

E famshja Hati e TikTok-ut sot feston ditëlindjen, nuk do e besoni moshën e saj

Hatixhja edhtë një nga personazhet më të komentuara në “Tik Tok”. Ajo që shihet në momentin e parë që e...

Aksion kundër “Fajdes”, arrestohen katër persona në Prishtinë

Një aksion kundër fajdes është zhvilluar mëngjesin e sotëm në disa lokacione në Prishtinë. Nga aksioni i Prokurorisë Themelore dhe...

Mot me diell, gjatë pasdites priten riga shiu e shkarkime rrufesh

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. IHK...