Web Analytics

Azemi befason vajzat me deklaratën që bëri për veten

Botuar nga: InfoKosova

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Azemi e ka luajtur rolin e parashikuesit të fatit për pak momente.

Kësisoj, në një bisedë me Kaderin, ai ka treguar se si e sheh veten në të ardhmen e tij.

Azemi ka thënë se do bëhet baba i 10 fëmijëve dhe do të udhëtojë me autobus në Kosovë.

Dëgjojeni bisedën e plotë, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT