Web Analytics

Bebe Rexha ka dy fjalë për të gjithë ata që e quajnë të trashë

Bebe Rexha ka shtangur ndjekësit e saj në Instagram duke postuar foto të reja ku shfaqet në rroba banje.

Këngëtarja 34-vjeçare e muzikës pop ka pozuar në një kostum banje tërheqës, duke ndarë fotografi nga një vend luksoz dhe duke i kthyer përgjigje atyre që e kanë quajtur “të trashë”.

“Për ata prej jush që më quani me atë emër, dijeni se llogaria ime bankare është gjithashtu”, shkroi ajo.

Reagimi i fansave ishte i jashtëzakonshëm, duke i dhënë mbi 71,000 pëlqime në një orë.

Shiko fotot:

Nga rubrika