Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Befason Jori: Jam në një lidhje me Noizyn

Modelja e njohur dhe ish konkurrentja e ‘Big Brother Vip’ Jori Delli ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Më lërë të flas”.

Nga studio, Jori ka komentuar foton virale me Noizyn duke thënë më ironi se janë në një lidhje dhe shumë shpejt do të bëjnë një dasmë në Vlorë.

“Jam në një lidhje me Noizyn dhe do martohemi.

Dasmën do e bëjmë në Vlorë, do vish? Do i ftoj të gjithë nga Big Brother tek dasma.”– tha Jori duke qeshur.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu