Web Analytics

Beniada kërkoj burrë për të publikisht, i reagon Jori

Përveçse kolege në profesion, Beniada Nishani dhe Jori Delli janë edhe mike shumë të mira.

Së fundmi, Beni ka bërë publikisht një deklaratë duke kërkuar burrë për Jorin.

Kjo e fundit e ka postuar lajmin në InstaStory duke i reaguar me të qeshur: Edhe këtë e the.

Ndërsa, Beniada ka qenë një nga mbështetëset më të mëdha të Jorit sa ishte në BB VIP Albania II./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika