Web Analytics

Beniada kërkoj burrë për të publikisht, i reagon Jori

Botuar nga: InfoKosova

Përveçse kolege në profesion, Beniada Nishani dhe Jori Delli janë edhe mike shumë të mira.

Së fundmi, Beni ka bërë publikisht një deklaratë duke kërkuar burrë për Jorin.

Kjo e fundit e ka postuar lajmin në InstaStory duke i reaguar me të qeshur: Edhe këtë e the.

Ndërsa, Beniada ka qenë një nga mbështetëset më të mëdha të Jorit sa ishte në BB VIP Albania II./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT