Web Analytics

Beniada shkaktare e një zënke mes Mihrijes dhe Naimit

Botuar nga: InfoKosova

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një ndër çiftet më të njohur në industrinë muzikore, pasi prej shumë vitesh janë në treg dhe janë të kërkuar.

Por, përpos talentit, ato njihen si çift sportiv dhe me shumë humor.

E kështu kanë bërë dhe së fundmi.

Mihrije ka postuar një foto të Naimit dhe Beniadës duke pyetur bashkëshortin me ironi:

”Naim, dorën e pate shumë të ftohtë a shumë të nxehtë”

Sigurisht që ky koment është bërë me humor nga ana e Mihrijes.

Fotoja është realizuar për një emision, që pritet të publikohet këtë javë.

Shiko komentin:

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT