Web Analytics

Big Brother Vip Kosova po bën shumë bujë, Kiara bën veprimin që askush nuk e priste

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

E tashmë ka nisur Big Brother VIP Kosova dhe po merr shumë vëmendje.

Duket se kjo e ka bërë Kiarën që të kthejë një moment kur ishte brenda shtëpisë së Big Brotherit./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT