Web Analytics

Blerando çohet “jerëm”, ja çfarë bëri mbrëmë

Botuar nga: InfoKosova

Blerando eshte nje nga banoret qe i’u bashku shtepise se Big Brother Vip Kosova.

Lumbardhi gjate nje bisede me te sot i ka treguar Blerandos se ishte zgjuar natën në gjumë.

“Je qu jerëm, ke fol natën”, i tha Lumbardhi, Blerandos.

Ai në atë moment tha se nuk i kujtohet gjë, dhe qeshën të dy së bashku./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT