Web Analytics
BallinaSHOWBIZBlero shfaqet i lumtur krah moderatores së njohur kosovare

Blero shfaqet i lumtur krah moderatores së njohur kosovare

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika.

Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar nga të gjithë që ta lënë të qetë.

E pas ndarjes nga gruaja, këngëtari ka filluar të jetë me aktiv në publik si dhe në rrjetet socaile.

Ai sot ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze, e vetmja gjë që ai ka preferuar të zbulojë rreth saj është ngjyra e flokëve, bionde.

Nuk dihet identieti i vajzës pasi Blero nuk ka zbuluar asgjë më shumë, foton, këngëtari e ka shoqëruar me një zemër lejla.

Nga ana tjetër, moderatorja e njohur kosovare, Blerona Zeqiri ka publikuar një foto ku shfaqet në krahë të Bleros.

Ajo krahas fotos ka treguar se Blero do të jetë mysafir të emisioni i saj, ‘Një kafe prej shtëpisë’.

Blerona ka paralajmëruar se Blero do t’ia ‘shpalos zemrën’ e mbetet të shihet nëse Blero në këtë bisedë do të tregojë se kush është femra që tani ja ka fituar zemrën. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit