Web Analytics

Blero shkon në Zvicër dhe kërkon me ngulm ta shoh Afronën?!

Blero dhe Afrona jane komentuar se fundmi goxha shume ne media roze.

Kjo per shkak se edhe pse ka kohe qe jane divorcuar e kane realizuar nje podcast se bashke qe shume shpejt pritet te dal.

Blero ka paralemeruar se do te kendoj ne festivalin Alba Festival duke shperdare nje video te njoftimit.

Afrona i ka uruar Bleros fat dhe i ka thënë që ta djegë skenën, e nuk mungoi as një replikë goxha flirtuese nga Blero.

“Nëse nuk vjen ti nesër, s’e knoj kangën tande”, u përgjigj Blero.

Shiko foton:

Nga rubrika