Web Analytics

Bora dhe Rudina bëjnë “xing” me fustanet me lule

Ndodh shpesh që personazhet publike të kenë përplasje idesh dhe stilesh.

Kur ndodh në botë në Shqipëri po e po duke patur pak dyqane ku mund të zgjedhësh veshjet e duhura.

Ja tek shohim që Bora Zemani dhe Rudina Dembacajn në një hark të shkurtër kohor të kenë veshur të njëjtin fustan me lule njëra në emision dhe tjetra në përditshmëri.

Kohët e fundit goca kanë bërë xing edhe me modelin me baluke.

Rudina në fakt ka më shumë se një vit, ndërsa Bora i është bashkuar këto ditë grupit të vajzave me baluke.

Shiko foton:

Nga rubrika