Web Analytics

Bora Zemani bënë ndryshimin e madh në pamjen e jashtme

Bukuroshja e ekranit, Bora Zemani, është një nga yjet e padiskutueshëm të botës së televizionit.

Boren e karakterizon qetësia, çiltërsia dhe pastërtia në të folur.

Nëse është dikush që nuk e tepron, atëherë ajo është Bora Zemani, që është “mjeshtre në balanc”, shkruan “Kosovarja”.

Bora së fundi paska realizuat një ndryshim të dukshëm në pamje, duke prerë balluket./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika