Web Analytics

Buta bëhet baba për herë të parë, zbulon gjininë dhe emrin e bukur qe i’a vendosi bebit

Botuar nga: InfoKosova

Reperi nga Kosova, Betim Januzaj, i njohur me emrin e artit si Buta, ndau sot lajmin e gëzuar se është bërë baba.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai me anë të një Instastory në faqen e tij zyrtare ku tregon edhe emrin e vajzës së tij, të cilën e ka quajtur Irina.

Kujtojmë se Buta ka rreth pesë vite lidhje me partneren e tij, Fjolla.

Para tre vitesh ata e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, ndërsa tani një anëtare e re i është shtuar familjes së tyre.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT