Web Analytics

Besa Gashi, nëna më e re dhe e bukur

Publiku shqiptarë e njeh mjaftë mirë Besa Gashin. Ajo para 13 vitesh fitoi kurorën e “Miss Kosova 2006”. Zeshkania bukuroshe akoma po vazhdon të konsiderohet...

‘Xhenku’ duket ndryshe me mjekërr të gjatë dhe me këtë stil të flokëve

Emri i tij i vërtet është Alp Navruz, por, në Kosovë njhet më shumë për rolin e “Xhenkut” në serialin “Mos ma lësho dorën”...

Ariana nga blogere në biznismene

Gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut po vazhdon të jetë në top formë në të gjitha aspektet. Edhe pse nuk njihet për profesionalizëm, Ariana...

Oriola provokon me poza pa sytjena

Oriola Marashi është e njohur për figurën mahnitëse trupore, të cilën nuk heziton ta vë në plan të parë gjatë fotosesioneve të ndryshme. Modelja, e...

Arbenita edhe kur fle duket si princeshë

Modelja e famshme Arbenita Ismajli është një nga figurat më të dashura dhe më të përfolura të showbizit shqiptar, e cila përveq bukurisë ajo...

Anita Muçaj shfaqet me shqiponjë në gjoks

Anita Muçaj është moderatorja e njohur kosovare e cila është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë që komentohet për paraqitjet e saj dhe...

Dafina argëton fansat duke bërë “twerk”

Dafina edhe një herë ka dëshmuar se di si t’i argëtojë fansat në koncertete e saj. Përveç performimit të hiteve, Dafina çdo herë sigurohet që...

Getinjo po shoqërohet me këtë bukuroshe në pishinë

Getinjo publikoi foto pranë një femre. Getinjo ka ndarë me ndjekësit një foto në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një vajze të veshur...

E dashura e Ronaldos bukuri e rrallë në këtë imazh

Modelja me origjinë spanjolle Georgina Rodriguez, njihet për bukurinë që e karakterizon. Ajo që nga viti 2017 është e dashura e futbollistit të njohur, Cristiano...

Sa shumë i paska hije Engjit stili sportiv

Engjëllusha Salihu për një periudhë të shkurtër ka arritur që të jetë pjesë e përditshme e mediave rozë. Ajo është një emër që zgjon kureshtje...

RRJETET SOCIALE

606,285FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,019NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT