Web Analytics

Dua Lipa si “tigreshë”, mahnitë me linjat

Dua Lipa padyshim që është një ndër këngëtarët më të suksesshme në botë. Ajo përveç vokalit interesant që ka, komentohet edhe mjaft shumë për pamjen...

Kida nuk zhgënjen, gjithnjë në top formë!

Këngëtarja e njohur shqiptare Orhidea Latifi, apo siq njihet nga publiku si Kida, edhe pse e re në moshë, gëzon një bagazh mjaft të...

Kaq mirë e nisin Vitin e Ri, Ermali dhe Ariana

Ermal Fejzullahu vazhdon të jetë njëri ndër këngëtarët më aktiv të skenës muzikore shqiptare. Ermali jo rrallë herë gjatë performancave të ndryshme shoqërohet nga bashkëshortja...

Motrat Krelani vijnë me pmaje të nxehta

Dy motrat e njohur, Flaka dhe Qeqa Krelani janë bërë bashkë për të realizuar një video të vetme për InstaStory. Motrat Krelani si në të...

“VIP-at” tanë që u dasuruan në vitin 2019

Edhe viti që e lamë pas ishte vit në të cilin ndodhën ngjarje të ndryshme. Natyrisht që edhe gjatë 2019-ës shumë emra të njohur të...

Kush është biznismeni që e bëri Aurelën të dashurohet në të?

Aurela Hoxha ishte e ftuara e Luana Vjollcës në “Shiko kush luan” e cila ka zbuluar mjaft gjëra që nuk kemi ditur më parë...

Vipat shqiptarë që do të mirëpresin një pjesëtar të ri në familjen e tyre...

Ardhja e vitit 2020 është një kapitull i ri për të gjithë, ku shumë prej vipave shqiptarë do të mirëpresin një pjestar të ri. Këtë...

U ndanë apo jo Flori dhe Liberta? Ja e vërteta

Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike. Në vitin 2017 u tha...

Enver Idrizi kampion bote në karate merrë “shqelm” të rënd “live” në emision

Enver Idrizi kampion bote në karate ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova. Në emision atij i kërkoj një meç një djalë i ri...

Naser Rafuna publikon imazhin e ëmbël të gruas me djalin

Naser Rafuna e ka publikuar një foto të gruas së tij me djalin. Aktori i njohur shqiptar, Naser Rafuna, njihet si një person shumë familjar. Ai...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,005NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT