Web Analytics

Para se të bëhej e famshme, Tayna konkuroi në një talent show, ja si...

Tayna tashmë është ndër personazhet më të përfolura në show bizzin vendor.Ajo e arriti famën aq shpejt, sa çdokush do të mendonte që ishte...

Lola ka dalur sonte, ‘shkëlqeu’ me grimin, flokët dhe veshjen

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj.Lola është një nënë shumë e përkushtuar...

Modelja miliardere shqiptare ‘godet’ nga plazhi

Kohët e fundit është shumë aktive sa i përket postimeve në rrjetet sociale.Emina Cunmulaj tash e disa ditë po i shijon pushimet e saj...

Edhe gruaja e Justin Bieber shfaqet pa rroba për kalendar

Fotoja e saj u pëlqye nga Dua Lipa.Hailey Bieber, modelja e njohur ka qenë pjesë e V Magazine ku ka realizuar një foto për...

Olta Gixhari rrëfen kushtet për një skenë “pa rroba”

Aktorja Olta Gixhari ka folur së fundmi për kushtet e saj për të bërë një skenë “topless”.E ftuar në emisionin “Siluetë”, Olta u shpreh...

Çani merr e kupton se i ftuari nuk dëgjon: Si do merrem vesh tani?

Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan këtë të premte ishte i ftuar personazhi i pazakontë, Ismet Hebibi, ose siç njihet ndryshe kandidati...

Vajza e madhe e Shyhretes vjen me një urim special për ditëlindjen e së...

Njomza Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan "InfoKosova".Njomza më shumë njihet për grim dhe frizura që iu bën artisteve të njohura...

Menduat se është plakur?! Jo, jo. Ja si duket Bleona sapo zgjohet nga gjumi

Bleona Qereti pas një karriere të suksesshme e të gjatë në vendet shqiptare, mësyu tregun ndërkombëtar muzikor dhe atë filmik, shkruan "InfoKosova".Atje po bën...

Për Shkurten nuk ka ftohët, ja si po e ngrohë i shoqi

Shkurte Fejza para pak ditësh mbajti një koncert solistik për nderë të 45 vjetorit të karrierës së saj muzikore, shkruan "InfoKosova".Tash pas këtij koncerti,...

Jonida Vokshi në pritje të bebit të parë

Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi.Burime për revista “Who”...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,008NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT