Web Analytics

Këtë këngë Edona e këndon për shpirtin e vet

Një këngëtare mjaft e dashur dhe e popullarizuar është edhe Edona Llalloshi. Bukuroshja kosovare çdo herë është përfolur për të mirë, as jeta dhe as...

Learta mbulohet me xixa për vitin e ri bëhet si bredh

Learta Jakupi i ka në qejf fotografitë pasi bën grim dhe rregullon frizurën, shkruan "InfoKosova". Shpesh na ka rënë rasti që ta shohim Leartën të...

Xhemi edhe njëherë “guxon” të dal pa grim, kështu po duket fytyra e saj

Xhemi Shehu njihet si njëra nga moderatoret tona e cila karrierën përveç si moderatore e ka të ndërtuar edhe si aktore e emisionit humoristik...

Afërdita po shkëlqen në këtë fillim janari

Ish miss Kosova, Afërdita Dreshaj tash e sa kohë është duke e shijuar martesën me të dashurin e saj Jakob Kandl, shkruan "InfoKosova". Çifti akoma...

Blerona vjen me thënie filozofike, por nuk mundi pa i reklamu edhe këmbët me...

Blerona Zeqiri është njëra nga moderatoret tona e cila është mjaftë e përfolur në rubrikën rozë, shkruan "InfoKosova". Blerona shquhet për paraqitjet e saj të...

Me këtë veshje Rozana tregon se është një goxha zonjë me gusto

Rozana Radi ka ardhur me një veshje shumë të bukur e me shumë shije, shkruan "InfoKosova". Ajo ka kombinuar ngjyrat mes të zezës dhe të...

Ariana e Ermalit nuk po i ndal pozat e nxehta

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana shumë shpesh është në qendër të vëmendjes së publikut me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, shkruan "InfoKosova". Ariana është...

Pink dhuron gjysmë milioni dollarë për t’i fikur zjarret në Australi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer Pink është treguar shumë humane këtë kohë të vështirë për Australinë dhe popullin e saj, shkruan "InfoKosova". Pink...

Nuk fshihet më! RINA i shpreh publikisht dashurinë reperit të njohur: TË DUA

Çdo ditë e më shumë po zyrtarizohen spekulimet lidhur me romancën e Rina Balajt me Sin Boy. Ka kohë që janë përhapur thashetheme se dyshja...

Dafina Zeqiri nuk fshihet më, publikon FOTO-n romantike me partnerin e saj

Prej kohësh flitet se këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është në një lidhje me një nga bashkëpun?torët e saj më të ngushtë, Dj Geek. Kohët...

RRJETET SOCIALE

601,306FansLike
29,700FollowersFollow
1,030FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT