Web Analytics

Kush po arrin ta bëj të lumtur Tunën?

Këngëtarja e famshme shqiptare Tuna është duke kaluar disa ditë pushimi së bashku me të birin Tianin në Republikën Domenikane. Gjatë këtij pushimi luksoz nuk...

Ryva Kajtazi habiti me këtë paraqitje

Ryva Kajtazi është një nga këngëtaret më të dashura dhe simpatike për të gjithë shqiptaret. Këngëtarja komentohet shpesh për pamjen e saj të jashtme, e...

Kështu dukej Egzona para se të dashurohej me Albatritin

Egzona Muqiqi që nga momenti kur u martua me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin është emër i njohur në mediat rozë. Ajo është e dalluar...

Fjalët e Bulzes për nënën e vëllain do t’iu prekin në zemër

Bulza Fejzullahu është e bija e këngëtarit Sabri Fejzullahu, e motra e Ermali, me të cilin e kemi parë në skenë qysh kur ishin...

Gresa e jep lajmin e madh që të gjithë e prisnin

Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë...

Kjo zonjë e bukur është gruaja e Naim Krasniqit

Nëse ka një emër në skenën muzikore e artistike që nuk dëshiron të ekspozohet, të dalë gjjthë kohës në televizion e të flasë për...

Nipi i Shyhretes i mbushi një vit, ja sa e lumtur po ndihet gjyshja

Shyhrete Behluli edhe pse është bërë gjyshe tash e shumë vite me radhe, ajo akoma duket e re, shkruan "InfoKosova". Shyhretja i ka dy mbesa...

Tayna i ndan këto foto nga klipi ku i mbështetet Mozzikut, si do të...

Tayna dhe Mozzik kanë publikuar këngën e tyre të parë në bashkëpunim, shkruan "InfoKosova". Kjo këngë është mirëpritur nga fansat e dy rep artistëve dhe...

Në shtrat me Jonida Maliqin

Këngëtarja Jonida Maliqi është bërë imazh i një kompanie. Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka bërë reklamë për ta dhe...

Pamela Anderson martohet për herë të pestë

Aktorja 52 vjeçare Pamela Anderson është martuar për herë të pestë në fshehtësi. Ajo i tha ‘Po’ martesës me 74-vjeçarin, producentin Jon Peters i njohur...

RRJETET SOCIALE

606,700FansLike
29,700FollowersFollow
1,031FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT