Web Analytics

Edhe gruaja e Justin Bieber shfaqet pa rroba për kalendar

Fotoja e saj u pëlqye nga Dua Lipa. Hailey Bieber, modelja e njohur ka qenë pjesë e V Magazine ku ka realizuar një foto për...

Olta Gixhari rrëfen kushtet për një skenë “pa rroba”

Aktorja Olta Gixhari ka folur së fundmi për kushtet e saj për të bërë një skenë “topless”. E ftuar në emisionin “Siluetë”, Olta u shpreh...

Çani merr e kupton se i ftuari nuk dëgjon: Si do merrem vesh tani?

Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan këtë të premte ishte i ftuar personazhi i pazakontë, Ismet Hebibi, ose siç njihet ndryshe kandidati...

Vajza e madhe e Shyhretes vjen me një urim special për ditëlindjen e së...

Njomza Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan "InfoKosova". Njomza më shumë njihet për grim dhe frizura që iu bën artisteve të njohura...

Menduat se është plakur?! Jo, jo. Ja si duket Bleona sapo zgjohet nga gjumi

Bleona Qereti pas një karriere të suksesshme e të gjatë në vendet shqiptare, mësyu tregun ndërkombëtar muzikor dhe atë filmik, shkruan "InfoKosova". Atje po bën...

Për Shkurten nuk ka ftohët, ja si po e ngrohë i shoqi

Shkurte Fejza para pak ditësh mbajti një koncert solistik për nderë të 45 vjetorit të karrierës së saj muzikore, shkruan "InfoKosova". Tash pas këtij koncerti,...

Jonida Vokshi në pritje të bebit të parë

Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi. Burime për revista “Who”...

Rita Ora suprizohet nga njeriu i zemrës në sheshxhirim

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, këto ditë ka qëndruar në Florida për të bërë xhirimet e klipit të ri, kur ka marrë një surprizë shumë...

Stresi thumbon Noizyn, ja si ia ktheu ai

Stresi ka ‘thumbuar’ Noizyn pas intervistës së fundit, por u pendua dhe e fshiu postimin menjëherë. Noizy së fundi ka dhënë intervistë për “Revistën Class”,...

Aurela, ‘peshku’ i shtrirë

Aurela Hoxha po shijon pushimet. Se është seksi dhe se po kalon mirë, ajo na ka treguar përmes rrjetit social Instagram. Kjo se, në Instagram bukuroshja...

RRJETET SOCIALE

606,532FansLike
29,700FollowersFollow
1,031FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT