Web Analytics

“Çdo prind është i lidhur me fëmijën…” Meritoni flet për djalin e tij

Botuar nga: InfoKosova

Moderatori nga Kosova, Meriton Mjekiqi e ka nisur këtë të hënë me kujtime nga i biri, për të cilin thotë se i mungon shumë dhe ka një raport shumë të afërt me të.

Në një bisedë me Ledjonën në oborrin e shtëpisë ai shprehet se nuk ka prind që nuk është i lidhur me fëmijën e vet, pavarësisht rrethanave apo problemeve në çift.

Ai ndër të tjera tregon se kanë gjetur mirëkuptim me ish-partneren për t’u takuar dhe kujdesur të dy për djalin e tyre.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT