Web Analytics

Çfarë ndodhi këtë herë? Rrjeti ‘kryqëzon’ Oltën për veprimin e fundit në lidhje me djalin e saj

Aktorja e njohur Olta Gixhari, dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft atraktive si një nënë me fëmijë të porsalindur.

Mirëpo në foto aktorja shihet teksa mban të voglin e saj me njërën dorë dhe me krahun tjetër pozon.

Ky detaj duket se i ka ngacmuar fansat per t’iu kthyer keq Oltës.

“Qyqja, po atë që mban si portofol në dorë moj, bebin e ke? Hej zot”– ka qënë njëri ndër komentet dhe të tjerë vazhdonin me ironi: “Është në kuadër të fotos,’ ‘rëndësi ka pamja e jashtme”.

Nga rubrika