Web Analytics

Çfarë ndodhi papritur? Luizi niset urgjentisht për në Turqi (Video)

Botuar nga: InfoKosova

“Luizi do të jetë pjesë e Kepit i Vipave, por si i ftuar dhe do të mbyllë disa nga situatat e mbetura të hapura.

Pjesë e Kepit do të jenë edhe disa personazhe të Big Brother dhe do të rikthehen çështje që kanë mbetur pezull që nga koha e BB.

Do jetë edhe një tjetër i ftuar tjetër special që do të qëndrojë këtu për dy ditë”, tha Olsa Muhameti.

Shiko videon:

Të FUNDIT