Web Analytics

Çka i tha Anita Haradinaj Luizit kur e fitoi “Big Brother”?

Nuk munguan disa fjalë edhe nga ish-opinionistja e “BBVK”.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Anita ka shkruar disa fjalë, shkruan “Kosovarja”.

“E mira pret e mira vjen, veç me i bo thirrje Universit”, shkruan Anita, teksa e bashkangjit në shkrim edhe një emotikon.

Gjithashtu, Haradinaj i ka bërë tag Luizit dhe ish-banorit të BBVA, Meridian Ramçaj.

E kuptuat mesazhin e Anitës?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika