Web Analytics

Dalin detaje të tjera! Ish kunatat e Violetë Kukajt ‘në gjyq’ për një banesë, akuzojn rëndë edhe këngetaren (VIDEO)

Dy ish kunatat e këngëtares Violetë Kukaj, sot janë në emisionin “Shihemi në gjyq”.

Ato, po zihen për një pronë, gjegjësisht një banesë të përbashkët, që është çështje e pa zgjidhur, shkruan “Kosovarja”.

Mes rreshtash, po përmendet edhe Violeta dhe ish bashkëshorti i saj.

Kjo pasi njëra motër po pretendon se është mashtruar nga ta.

Shiko videon:

 

Nga rubrika