Web Analytics
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Deputetja Adriana Matoshi nis pushimet luksoze në këtë vend

Aktorja dhe deputetja e mirënjohur, Adriana Matoshi, ka nisur pushimet.

Ajo ka zgjedhur një pallat në Egjipt teksa ka sjellë imazhe për fansat në Instagram.

Matoshi kishte pozuar teksa po relaksohej në pishinë veshur në fustan të zi që ia theksonte linjat trupore.

Ajo dukej në top formë në të gjitha mënyrat në këtë pushim luksozë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu