Web Analytics

Detaji interesant mes Luizit dhe Kristit që nuk iu iku fansave nga nata e finales së BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Natën e finales dy banorët që u ‘përplasën’ kokë më kokë për çmimin e madh ishin Kristi dhe Luizi.

Mirëpo fansat kanë vënë re një ndryshim mes dy finalistëve.

Kur Kristit ju bë surpriza dhe hipi në makinë, e ka hapur derën vetë, ndërsa Luizit ja ka hapur shoferi.

Kaq kanë dashur fansat dhe kanë dal në përfundimin që dihej kush do ishte fitues i BBV.

Shiko videon:

@anna.4202

#LUIZEJLLI

♬ original sound – Lui🦁

 

Të FUNDIT