Web Analytics

Dhurata e produksionit të BBVA arrin tek Luizi

Këngëtari si dhe njëkohësisht edhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli ka fituar famë jashtëzakonisht të madhe.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBVA, produksioni i pati dhuruar Luizit një iphone 14.

Por që sipas raportimeve të ndryshme para disa dite thuhej se telefoni nuk i është dhuruar ende.

E sonte cifti Luiz Kiara kanë hyrë live në Instagram, ku edhe Kiara e konfirmoi se ai ka marrë dhuratën, dmth iphone 14, nga produksioni i BBVA.

Shiko foton:

Nga rubrika