Web Analytics

“Dilni jashtë”, shpërthen i revoltuar Ledioni

Botuar nga: InfoKosova

Po transmetohet prime i radhës i Big Brother Vip Albania.

Dinamikat në shtëpi kanë marr një rrjedhë tjetër, shkruan InfoKosova.

Teksa fliste Ledioni Meritoni Juli dhe shumë banor tjerë fillonin të flisnin.

“Që s’ më respektoni mua kjo është parë dukshëm pasi po ndodhë për disaten herë, por duhet të respektoni një publik i cili ju voton për të ju mbajtur brenda, ata që rrinë pa gjumë për t’iu parë, nëse nuk doni t’i respektoni dilni jashtë, dera është e hapur”, u shpreh i revoltuar Ledioni./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT