Duke treguar te pasmet rrezohet keq Alvisa

Që kur u bë pjesë e emisionit Përputhën, shkrimet për Alvisen nuk ndaluan.

E kjo krejt pasi Alvisa dhe Hyseni shfaqen para publiku shqiptar lidhjen e tyre disa vjeçare të mbaruar kohë më parë, shkruan InfoKosova.

Megjithatë konkurrentja doli çift me djaloshin nga Kosova, Bashkimin, lidhje e kjo e cila nuk zgjati shumë.

Së fundi Alvisa ka publikuar një video ndryshe nga videot të tjera.

Ajo shihet duke u rr.ëzuar, teksa bën sfilat me të pasmet në pah./InfoKosova/

Shiko videon: