Web Analytics

E gjithë vëmendja te Luana, moderatorja publikon fotografi me dukje tejet joshëse

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Luana Vjollca, njihet për bukurinë dhe format e saj trupore të mrekullueshme.

Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj momente nga përditmëria e saj, por edhe nga jeta profesionale.

Luana kësaj here ‘ngriti temperaturat’ me disa fotografi që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo tregoi se është në formë të mrekullueshme e të shëndetshmë, duke u shfaqur në bikini të zeza.

Bikinit e saj ishin dypjesëshe dhe të zeza, të cilat i shkonin me syzet e dielli po ashtu të zeza.

Grimi i bukuroshes ishte i thjeshtë dhe natyral, ndërsa flokët i kishte të lëshuara në dredha natyrale.

Shiko fotot:

Nga rubrika