Web Analytics

E keni menduar me të vjetër, por a e dini sa vjet i ka Efi?!

Botuar nga: InfoKosova

Mund të duket më e madhe, por Efi është kaq e re në moshë.

Efi Dhedhes është bukuroshja të cilën publiku e njohur përmes “Përputhen”, ndërkohë që së fundi u bë tejet e famshme nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother VIP Albania”.

Duket e pjekur, e matur, me vetëbesim, por është vetëm 26 vjeç.

Efi, të cilën për sa i përket pamjes e krahasojnë me Elvana Gjaten dhe Bora Zemanin, me profesion është grimere.

Efi, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”, e ka konfirmuar dashurinë e një publiku tejet të gjërë.

Kujtojme se Efi u eliminua pas nominimit te Dea Mishel Hoxha, e cila pat te drejten te dergoj tre persona ne nominim.

Sa i perket jetes private, Efi ka deklaruar se eshte ne nje njohje, ku i dashuri i saj eshte ekonomist.

Ndersa me shume nuk dha detaje per kete qeshtje duke lene nje mister.

Shiko fotot:

Të FUNDIT