Web Analytics

E papritur! Florjan Binaj krahason Sarën me Esmanë e famshme: “A i ka Bardhi …”

Botuar nga: InfoKosova

Pas një deklarate të bujshme nga Sara në shtëpinë e Big Brother, aktori dhe komediani i njohur shqiptar, Flor Binaj, ka zgjedhur të reagojë në mënyrë të veçantë.

Në një postim në rrjetet sociale, Binaj ka bërë një krahasim të çiftit Bardhi dhe Sara me personazhet e njohura Esmen nga kronikat e tradhëtisë që Lediona ka bërë.

Deklarata e Sarës që shkaktoi reagimin e Binajt, përfshinte komente mbi marrëdhënien e saj me Bardhin brenda shtëpisë së Big Brother, të cilat shkaktuan jo pak diskutime mes pjesëmarrësve dhe spektatorëve.

Flor Binaj, i cili është i njohur për humorin e tij të mprehtë dhe aftësinë për të gjetur ngjashmëri në situata të ndryshme, zgjodhi të marrë një qasje më të lehtë dhe argëtuese ndaj kësaj çështjeje.

Në postimin e tij, Binaj shkroi: Ledionën nuk e paskan lënë pa një Esma brënda shtëpisë

Ai Bardhi 2mln lekë në xhep?

Shiko foton:

Të FUNDIT