Web Analytics

E tepron Olta, edhe pse shtatzënë poston foto provokuese ku ekspozon format e bujshme

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari është duke shijuar pritjen e ëmbël.

Nuri i shtatzënisë ka rënë mbi aktoren shqiptare dhe barku i saj ka marrë formë.

Olta ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan të shkurër në të cilën vihet re barku i rrumbullakosur dhe gjoksi.

Fotografia ka marrë reagime të shumta nga ndjekësit të cilët i kanë thënë se “po duket shumë superseksi”.

Shiko foton:

Të FUNDIT