Web Analytics

E vështirë! Kiara publikon foto duke treguar se në këtë gjendje i janë bërë këmbët nga shtatzënia

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Kiara Tito është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe Luiz Ejlli do të bëhen shumë hpejt prindër të një vajze, ku para pak dite i organizuan edhe një baby shower duke ftuar njerëzit e tyre të dashur.

Kiara është në muajin e nëntë të shtatzënise dhe shumë shpejt pritet të lind fëmijën.

Ndërsa mbrëmë ajo ka publikuar një foto të këmbëve të saj të enjtura gjatë shtatzënise ku tha se po i duhet një numër më i madh i këpucëve./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT